Kontakt

Oficyna Wydawnicza AFM Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, lok. A218, B120
30-705 Kraków

tel. 12 25 24 665, 12 25 24 663, 12 25 24 608
e-mail: oficyna@afm.edu.pl

Facebook: https://www.facebook.com/OficynaAFM/

Oficyna Wydawnicza AFM czynna w godzinach:
poniedziałek-piątek: 7.00-21.00

Książki Oficyny Wydawniczej AFM można nabyć codziennie w godzinach 8.00-17.00
w sklepiku przy ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1 (budynek B, parter), 30-705 Kraków
tel. 12 252 46 90 e-mail: katarzyna.wojtaszek@kte.pl

Redakcja

mgr Halina Baszak Jaroń
halina@kte.pl
tel. 12 252 46 65

mgr Oleg Aleksejczuk
oaleksejczuk@afm.edu.pl
tel. 12 252 46 08

mgr Filip Rekucki-Szczurek
frekucki-szczurek@afm.edu.pl
tel. 12 252 46 63

mgr Kamil Jurewicz
kjurewicz@afm.edu.pl
tel. 12 252 46 08

mgr Carmen Stachowicz
cstachowicz@afm.edu.pl
tel. 12 252 46 63

dr Anna Szuba-Boroń
aszuba@afm.edu.pl

Radcowie prawni

mgr Ewa Żymankowska-Saługa
ezymankowska–saluga@afm.edu.pl

dr Joanna Marcinkowska
jmarcinkowska@afm.edu.pl